Anasayfa / Dekorasyon / Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

ahşap görünümlü seramik, ahşap görünümlü seramik fiyat, ahşap görünümlü seramik fiyatları, ahşap görünümlü seramik koçtaş, ahşap görünümlü seramik vitra, çanakkale seramik, italyan seramik, koçtaş seramik, taş görünümlü seramik, yurtbay seramik

Ahşap Görünümlü Seramik denildiğinde artık aklımıza Bien Seramik Modelleri geliyor. Seramik dünyasına bomba gibi düşen firma Bilecik ve Bozüyük te bulunan fabrikaları ile yıllık 25 milyon metrekare seramik üretip bu seramikleri yaklaşık 55 ülkeye ihraç etmektedir. Bien seramiği son günlerde televizyonlarda çıkan reklamları ile tanıdık.
Piyasaya hızlı giren Bien seramik Türkiyede Dijital Teknoloji kullanarak üretim yapan bir kaç firmadan biridir. 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da büyük bir yatırıma giren Bien, karo seramik üretimine vitrifiye üretimini de eklemesinin yanı sıra; yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üretimi gerçekleştirmektedir. Evlerini parke ile döşeyen insanların parke görünümünden ayrı olmadan ıslak hacimlerin vazgeçilmezi olan seramik modelleri içinden ahşap görünümlü seramik modellerini tercih edeceklerdir. DekorKing.com ekibi olarak en güzel ahşap görünümlü bien seramik modellerinden oluşan güzel bir resim galerisi hazırladık. Bakalım siz beğenecek misiniz?

Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Resim Galerisi

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*