Anasayfa / Dekorasyon / Avangard Yemek Odası Takımları

Avangard Yemek Odası Takımları

avandard yemek odası fiyatları, avangard yemek odası modelleri, avangard yemek odası takımları, avangarde mobilya modelleri, avangarde yemek takımları

Avangard kelimesinin gerçek anlamı: kendi kimliğini kaybetmeden hayal gücünü deneyimleriyle genişletmek veya tarihsel gelişim sürecinde; modernizimle gelen sanatı günlük hayatla birleştirme çabasıdır. Avant Garde kelimelerinin birleşiminden oluşan bir Fransızca deyimdir. Burjuvanın hayatımıza soktuğu ve birçok farklı alanda kullanılan Avand Garde içerik anlamıyla toplumu değil de sanatı simgeler.
Avangard mobilya ise; modern anlayışın minimalist çizgiler ile birleştiği, klasik mobilyanın sadeleştirilmiş hafif ve abartısız oyma veya sade bir objenin herhangi bir yerinde örneğin yemek odasının sandalyelerinin ayakları sade değilde gül oyması koyarak mobilyada sadeliği ve sanatı bir arada sunabilmesidir. DekorKing.com ekibi olarak birbirinden şık avangard yemek odası modellerinden oluşan güzel bir resim galerisi hazırladık. Sizlere iyi seyirler dileriz.

Avangard Yemek Odası Takımları Resim Galerisi

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*