Anasayfa / Dekorasyon / En Güzel Niş Fikirleri

En Güzel Niş Fikirleri

alçıpan niş modelleri, duvar niş modelleri, En güzel niş modelleri, en şık niş, yeni model niş fikirleri, dekoratif niş modelleri

Niş dekorasyonu evlere yeni ve değişik bir görünüm kazandırmakla beraber uygulanan ortama kattığı hoş hava çok beğenilmektedir.
Mardin tarihi evlerinde ve Süryanilere ait kiliselerde bu sanat sıkça kullanılmıştır. Eskiden evin herhangi bir bölümüne yapılan her pencerenin karşısındaki duvara mutlaka aynı pencere ebatlarında niş yapılarak evin iç dekorasyonu tamamlanırdı. Tarihi nişler den yola çıkarak modern nişlere doğru güzel bir yolculuk yapmak bu dekorasyona bakış açınızı değiştirecektir. Modern niş modellerini evinizin her bölümüne yaptırmanız mümkün. Salon dekorasyonunuzu yaparken televizyonun denk geldiği duvara yapılacak bir niş modeli salonunuzun havasını değiştirecektir. Evinizin oturma odasında güzel bir okuma köşesini niş modellerinden faydalanarak yaptırmanız mümkün. Yatak odasında yatak başlığınız dan tavana kadar istediğiniz bölümüne niş yaptırarak harika bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.
Ekibimizce sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel niş modellerinden oluşan bir resim galerisi hazırladık. Bu resim galerisini inceleyerek evinize yaptıracağınız niş modeline karar verebilirsiniz.

En Güzel Niş Fikirleri

Resim Galerisi

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*