Anasayfa / Dekorasyon / Evim Şahane Dekorasyon Fikirleri

Evim Şahane Dekorasyon Fikirleri

Evim şahane dekorasyon fikirleri, kanal d evim şahane, evim şahane salon dekorasyonu, evim şahane boya fikirleri, kanal d evim şahane başvuru, evim şahane mimarı, selim yuhay evim şanane mimarı, selim yuhay ev dekorasyon fikirleri

Kanal D tarafından yayınlanan evim şahane programı ve onun mimarı Selim Yuhay’ı tanımayan yoktur herhalde. Yayınlanan her bölümü birbirinden güzel. Başvuran adayların bir çoğunun dram çıkarılacak kadar derinlikli sorunları var ve hayalleri hep yarım kalmış. Selim bey tamda bu durumda ortaya çıkıyor ve durun diyor. Ben yarım kalan hayalinizi gerçekleştirebilirim diyor. İnsanların parayı aldıktan sonra evine aldığı en küçük aksesuara dahi nasıl sevindiğini gördükçe duygulanıyoruz.
Bu programı yapan yapımcıdan çalışan üreten her elemana kadar herkese DekorKing.com ekibi olarak teşekkür ediyoruz. İşlerinde başarılar diliyoruz. Bu güzel ekip tarafından ortaya çıkan ve hayalleri gerçek olan insanların ev dekorasyonlarına hep birlikte bakmaya ne dersiniz.

Evim Şahane Dekorasyon Fikirleri

Resim Galerisi

Bir Sonraki Başlığımıza Göz Atmanızı Öneririz; Evim Şahane Banyo Dekorasyonu

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*