Anasayfa / Dekorasyon / Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu

Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu

evim şahane yatak odaları, Evim şahane yatak odası dekorasyonu, evim şahane yatak odası tasarımları, evim şahane dekorasyon tasarımları, evim şahane dekorasyon fikirleri

Kanal D tarafından yayınlanan Evim şahane programı çerçevesinde başvuran adaylar arasından seçilen talihlilere ait evin herhangi bir bölümünün dekorasyonu yapılıyor. Ev sahibinin tercihi doğrultusunda dekorasyonu yapılacak olan bölüm ayrılan bir bütçe çerçevesinde baştan sona yenileniyor. Evim şahane ekibi tarafından ev dekorasyonları içerisinde yapılan yatak odası dekorasyonlarını ekip olarak çok güzel yapıyorlar. Evin eski haline ve yeni haline baktığınızda bu yatak odası bu kadar güzel nasıl olabilir diyeceksiniz. Modern tarzda duvarlarda yapılan alçıpan niş modelleri, alçıpan asma tavan modelleri, mobilya ve yatak müthiş bir uyum içinde yapılıyor. Programın sunucusu ve mimarı Selim Yuhay tarafından en ince detayları ile projelendirilen bu güzel yatak odalarının son rütuşlarını mimar Selim bey kendisi yapıyor. Ev sahibi tarafından alınan aksesuarlar yerleştiriliyor ve manzara harika.
DekorKing.com ekibi olarak bir araya getirdik. Evim şahane yatak odası dekorasyon fikirlerini sizler de kendi evinize uygulamak isterseniz ekte bulanan resim galerisine bakmanız yeterli olacaktır.

Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu

Resim Galerisi

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*