Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Öncelikle cevaplanması gereken en temel soru; Dekorasyon Nedir?

Dekorasyon; Yaşanan mekanların kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesidir.

Tarih boyunca insanın yaşadığı mekanlar üzerinde çok gelişmeler kaydedilmiş ve bu gelişmeler sonucunda bir çok tasarımlar ortaya çıkmıştır. Amaç, yaratıcı tasarımlarla insanın kendine olan güvenini aşabilmek, farklılaşmaktır.

Bugün için çoğunlukla dekorasyon firmaları tarafından iş kolu haline gelmiş bulunan Dekorasyon olgusu, süsleme sanatı olarak da tanımlanabilir. Yaşanılan mekanların insan hayatına renk katması, doğaya bakış açısıyla doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir.

Dekorasyon firmaları ; Mistik ya da sembolik anlamda renklerin, şekillerin kullanımıyla her mekanda veya nesnede içinizdeki yaratıcılığı ortaya koymanıza yardımcı ve klavuz olurlar.

Bunu temel alarak ‘ Örneklerle fikrine fikir kat’ deyimini dekorasyon kelimesi ile birleştirip Dekor King‘i sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Peki Biz Kimiz ?

Sitenin İçerik Kordinatörü kısacası yazar o ben oluyorum aynı zamandada sitenin seo işleriyle ilgileniyorum . Seo kısmında Zati muhterem değerli kardeşim @Mehmet YLDRM  bu işlere girmemde ve kendimi geliştirmede yardımcı oldu sagolsun ve ikimizin elinden böyle bir web sitesi çıktı. Bilmiyorum bizi takip edip beğeniyor musunuz bilmem ama ben az ukalalık yapıp yaptığımız projeyi yani dekorking adresini beğeniyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*