Anasayfa / Bilgi Deposu / Pvc Pencere Ve Kapı Sistemleri Nedir? Bilgiler

Pvc Pencere Ve Kapı Sistemleri Nedir? Bilgiler

katlanir-pencere-ve-pvc-hakkinda

Pvc pencere, Pvc pencere nedir, Pvc pencere hakkında bilgiler, Pvc pencere nasıl çalışır.Katlanabilir kapı, Katlanabilir kapı hakkında bilgi

İlk kullanımı M.S. 1500 yıllarda başlayan pencere, günümüzde teknolojinin sağladığı faydalarla birlikte binalar için sadece bir estetik eleman değil, uygun şekilde kullanılması durumunda bir yalıtım unsurudur.

PVC kapı ve pencere sistemleri sağladığı avantajlar nedeni ile kullanılan pencerelerin %85′ini oluşturmaktadır.

1. PVC Pencereler

PVC pencereler, ev ya da iş yerinizin mimari yapısına bağlı olarak çok farklı şekillerde ve renklerde üretilebilmektedir. Manzara, dış ortam görüntüsü ve bol ışık almak isteyenler için adaptörlü fransız pvc pencereler, farklı açılım tiplerinden faydalanmak isteyenler için 360° dönebilen pivot pencereler… Birçok farklı açılım ve kaplama seçeneği ile pvc pencere sistemleri üretilebilmektedir.

2. PVC Kapılar 

PVC kapılar, PVC pencere ve kapı sistemlerinin en önemli elemanlarından birisidir. PVC malzemesinin sağladığı avantaj sayesinde birçok farklı uygulama PVC kapılara rahatlıkla yapılabilmektedir. PVC kapı takılacak yerin yapısına bağlı olarak açılım yönleri değiştirilebilmektedir. Örneğin bir PVC balkon kapısının yönü evin müsait olma durumuna bakılarak evin içine ya da dışına açılır şekilde üretilebilmektedir.

En önemli PVC kapı çeşitlerinden birisi de PVC katlanır kapı sistemleridir. PVC Katlanır Kapılar sayesinde evin içine açılmasını istediğiniz büyük balkonlarınız ya da bahçe ve havuza açılan kapılar yüksek yalıtım sağlarken, açıldıklarında dış mekanı kucaklamaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*