Anasayfa / Dekorasyon / Ev Dekorasyonu / Salon Perde Modelleri

Salon Perde Modelleri

Salon Perde Modelleri


Salon perdeleri
 seçimi en zor perdelerden biridir. Salonlarımız misafirlerin en sık girdiği ve onları ağırladığımız en özel odalardan biridir. Salon perde modelleri bir mağazaya ziyarete gittiğimizde en fazla seçeneği olan perde modelidir. Bu yüzden bizlerde sizin yükünüzü hafifletmek için en yeni ve trend perde modellerini derleyip beğeninize sunuyoruz.

Salonunuza aldığınız şık mobilyalara uymayan bir perde aldığınızda mobilyalarınızın şıklığı göz ardı edilecektir. Bu nedenle perde seçimini evinizi dekore ettikten sonra yapmalısınız. Mobilyalara ve halıya uygun bir perde almak salonunuzun şıklığına 1 artı daha ekleyecektir.

Her odanın ışık alma oranları farklıdır. Bu nedenle salonunuza seçeceğiniz perde modelinin uygun olması gerekir. Örneğin ışık almayan bir salonunuz varsa ışığı daha fazla geçiren perde modellerini tercih etmeniz size fayda sağlayacaktır.

Perde hediye paketinin kurdelesi gibidir. Ne kadar şık ve güzel bir kurdele olursa hediye paketinin içinde o kadar değerli bir hediye izlenimi verir. Bu nedenle salonunuza çok şık ve pahalı bir mobilya almakla iş bitmez, aldığınız mobilyalara uygun bir perde ile dekore etmeniz gerekir bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Sade ve dinlendirici bir salon odası istiyorsanız size tavsiyemiz krem rengi bir perde tercih etmeniz. Saçaklı perde modelini seçerek evinizin salonuna çok zengin bir görünüm katabilirsiniz. Spor bir görüntü katmak isterseniz stor perde modelleri işinizi görecektir. Yeni yeni ortaya çıkan ve trend haline gelen zebra perde modellerini, salonlarınız içinde gönül rahatlığıyla tercih ederek, salonunuza çok farklı bir hava katabilirsiniz.

Siyah veya koyu renkli mobilyalara sahipseniz kesinlikle koyu renkli perde modeli almayın. Yoksa gelen misafirlerin salonda içi kararır. Açık renkli bir perde ve yanlarında bağlı püsküller siyah renkli salonunuza canlılık katacaktır.

Aşağıdaki resimlerden en iyi perde modellerine ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*