Anasayfa / Dekorasyon / Banyo Dekorasyon / Suya Dayanıklı Zemin Parke Kaplama Modelleri

Suya Dayanıklı Zemin Parke Kaplama Modelleri

zemin, zemin kaplama, suya dayanıklı parke kaplama, zemin parke kaplama, parke dekorasyonu, en yeni zemin kaplama, zemin kaplama dekorasyon, suya dayanıklı pvc zemin kaplama, yer kaplama, zemin kaplamaları

Ahşabın düşmanı herkesin bildiği gibi sudur. Evin her bölümü için parke kullanılabilir fakat mutfak ve banyo zeminlerinde kullanılamazdı. Parke suya maruz kaldığı zaman suyu çeker ve şişip deforme olurdu. Şimdi bu durum tamamı ile ortadan kalkmış durumda. Artık evinizin mutfağında da gönül rahatlığı ile parke kullanabilirsiniz çünkü sudan etkilenmeyen parke ile bu sorununuz kökten çözülmüş oldu.
Piyasada Aquafloor sudan etkilenmeyen parke olarak da anılan bu zemin kaplamaları hem dekoratif hemde % 100 sudan etkilenmedikleri için çok tutulan bir ürün. Ekibimizce araştırdığımız her türlü zeminlerde kullanışlı bu ürünleri satın almadan önce desenlerine bakın ve fikir sahibi olun.

Suya Dayanıklı Zemin Parke Kaplama

Resim Galerisi

Bir Sonraki Başlığımıza Göz Atmanızı Öneririz; Serra Seramik Dekorasyon Tasarımları

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*