Anasayfa / Dekorasyon / Banyo Dekorasyon / Yeni Sezon Lavabo Tasarımları

Yeni Sezon Lavabo Tasarımları

en ucuz lavabo modelleri, kullanışlı lavabo modelleri, lavabo çeşitleri, en pahalı lavabolar, lavabo modelleri, modern lavabo çeşitleri

Ev dekorasyonunda söz konusu banyo olduğunda en önemli unsurlardan biri vitrifiye seçimidir. Vitrifiye seçimlerinin baş tacı olan lavabo modelleri, gelişen teknolojilerin, yeni trendlerin katkısı ile son derece göz alıcı boyuta ulaşmış durumdadır. Son dönemde sıklıkla tercih edilmeye başlanan yeni sezon lavabo tasarımları içinde çiftli lavabo uygulamaları, banyo kapılarında kuyrukların da sonunu getirmişe benziyor. Büyük banyolar ve kalabalık evler için ideal olan bu ikili lavabo uygulamaları dışında gözümüze çarpan modeller arasında camdan yapılma lavabolar yer almaktadır. Cam lavabolar; renkli cam, şeffaf cam gibi farklı tarzlarda üretilebilmektedir. Şeffaf cam lavaboların temizlik sorunu her ne kadar zahmet veriyor olsa da, sundukları şık görüntü ile yine de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

DekorKing.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde en güzel yeni sezon lavabo tasarımları ile karşılaşacaksınız. Siz de mobilya ve duvar kaplama stiliniz ile uyumlu vitrifiye seçimleriniz ile son derece şık banyolar tasarlayabilirsiniz.

Yeni Sezon Lavabo Tasarımları

Resim Galerisi

Bir Sonraki Başlığımıza Göz Atmanızı Öneririz; En yeni ve En Şık Banyo Küvetleri

Hakkında Abdullah Tunçyürek

Dekorasyon işlerini çok sevdiğim için önüme gelen bu fırsatı kaçırmak istemedim ve DekorKing' e katıldım. Dekorasyon üzerine yoğunlaşmış uzman bir ekip ile takipçimiz olan herkese yaratıcı bir fikir sunmayı amaç edinmiş bir site yönetim takımının parçasıyım. Bu takım ile çok güzel işler çıkaracağımıza inanarak bizleri takip etmenizi öneriyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*